in Razno, Sport

Bravo Plavi ! [en]

Fudbaleri i Odbojkaši odlično su odigrali svoje mečeve. Odbojkaši su nas navikli na pobede, ali fudbaleri su nas ovog puta prijatno iznenadili. Naši sportisti su ovoga puta bili na visini zadatka.

Juče su “Plavi” odigrali sa Špancima 1:1. U prvom poluvremenu su Španci bili bolji, poveli golom Raula, dok su plavi igrali plašljivo. Ali u drugom poluvremenu pokazali smo zube, odigrali hrabro, i isplatilo se. Mateja Kežman je izjednačio u 69. minuto utakmice. Trenutno jedan od naših najboljih igrača, i moram priznati moj omiljen igrač još od kada je igrao u Partizanu.

Mateja Kezman

Malo o Kežmanu:

Nacionalnost:
Serbia & Montenegro (18 nastupa, 10 golova)

2004/05 Chelsea 0 0

I odbojkaška reprezentacija je odigrala fenomenalno. Drugi i treći set je pripao Francuzima, dok su naši odbojkaši briljirali u četvrtom i petom setu. Posebno bih pohvalio Miljkovića koji je odigrao fantastično i postigao 32 poena! Tako smo od 5 mečeva svih pet dobili u našu korist.